"Naděje vždycky způsobí, že uvěříme." Robert Fulghum

Včera

21. září 2018 v 10:06 | realistkadneska |  K zamyšlení
Včera byl krásný den. A ani dnes to tam nevypadá špatně, šmíruji mezerou mezi žaluziemi.
Tak nechci psát o počasí, jasně. I když pro mě osobně je to dost podstatné, né kvůli dobře schnoucímu prádlu, mám sušičku, ale dělá divy s mou náladou.
Včera, ještě než jsem odlela do Prahy, jsem byla s malou na hřišti. Daly jsme se do řeči se sympatickou babičkou, která prý hlídá vnuka od šesti týdnů... Umíte si to babičky představit? Každý všední den a přiznala, že je to pro ní náročné. Viděli jste "Bábu z ledu" ?? To s tím zneužíváním babiček souvisí. Ono je pohlídat a pohlídat. I já sama jsem ráda, když mi někdo pohlídá, ale...Ta babička má své plány, ale neplní si je, protože láskyplně hlídá.
Včera jsem měla druhou hodinu cvičení s dětmi, bylo to fajn. Děti byly spokojené a i přihlížející rodiče. Dokonce s námi cvičila jedna babička - paní učitelka ze základky a sama obdivně podotkla, že zlatí prvňáčci. Mě to naplňuje, raduji se z jejich úspěchů, zkoumám jejich individualitu, baví mě jejich upřímnost.
Včera po cvičení jsem vzala své holky na Střelecký ostrov tramvají. Byla tam akce ÓČKA, KFC, vstup zdarma a k našemu překvapení i jídlo od KFC a pití zdarma. Vyslechly jsme si Moniku Bagárovou a kvůli nejmenší kňourající jsme tuhle fajn akci musely opustit.
Včera večer jsem nesla vyhodit plasty a papír. Co nevidím v popelnici?? V plastech papír a v papíru plasty. Je to vlastně skoro pokaždé. Nechápu to. Proč to ti lidé nevyhodí to popelnice u baráku, když to nechtějí třídit? Proč?
Myslela jsem, že KFC uspokojilo mé hladovce. Neuspokojilo na dlouho, musela jsem ještě udělat karbanátky. Před spaním jsem vyzkoušela svou nejstarší ze zeměpisu, konkrétně z Evropy, docela sranda si to vše znovu opakovat.
Včera, když všechny mé dcery usnuly,jsem je chvilku pozorovala, pohladila, políbila a blaženě jsem se rozvalila na gauči. To je takové štěstí, takové obrovské štěstí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama