"Naděje vždycky způsobí, že uvěříme." Robert Fulghum

Mladší partner?!

27. března 2018 v 23:25 | realistka |  K zamyšlení

Nepleťme si pojmy s dojmy. Milenec může být klidně mladší o dvacet let,ale nepřipouštět do hry city, což se nám ženám málokdy podaří. Když city neudržíte na uzdě, čeká Vás utrpení, a to bez výjimek. Pokud je některá z Vás na počátku euforického vztahu s výrazně mladším mužem, nevěříte. Ani já jsem nevěřila.

Dnes jsem vstala v celkem dobré náladě, to mé malé miminko mě nechalo pár hodin spát (ale rozhodně né tolik kolik bych si představovala já - v tom se nějak neshodneme). Káva v posteli, snídaně nebude, protože jsem jsem si včera nic neupekla, ani nenakoupila pečivo. Třepu nějakým pestrobarevným kousátkem tak, až jsem málem kafe vylila - nebylo by to poprvé. Když už mě nebaví grimasy všeho druhu, opouštíme postel a tradá kočárem pro kojeneckou láhev. Máme to přes celé město. Našly jsme to, touhle cestou jsme šly poprvé. Dojímá mě pani před námi, která se dožaduje přípravku na vši, který bude fungovat. Všichni poodstoupíme. Ještě rychlý nákup.Ufff.. původní euforie z procházky se mění po vytlačení kočáru do kopce v únavu. Zaparkuji, vynáším nákup a když se vracím pro spící miminko, potkám novou sousedku. Ajaj a veškeré hezké dnešní pocity jsou pryč. Sousedka je mladá, pravděpodobně zdravě ambiciózní, stylově oblečená, zmalovaná a pravděpodobně single. Ona za to nemůže, že jí už po prvním letkém setkání nesnáším. A proč? Je to hrozba. Po dobu mého manželství jsem tohle nikdy nepociťovala. Teď , jakožto partnerka mnohem mladšího muže, se mé myšlenky v takovéhle situaci ubírají tímto směrem vždy.

Po delší době dopisuji tento článeček. Zrovna včera a dnes měl můj zatím-přítel nějakou akci v práci, kde se vyskytovaly dvě mladé hostesky. Moji milí, nedokáži popsat, jaké pocity se ve mně perou. Rady z časopisů, buďte sebevědomé a nic vás neohrozí, se mě netýkají. Jak mi radil můj táta na začátku mého bláznivého vztahu, jdi od toho, nemáš na to sebevědomí. A víte co, já ho chvilku i měla, teda nechala jsem se utáhnout na vařené nudli, jak se říká (od kluka). Sakra, sakra, sakra. Dva dny nemluvíme doma o ničem jiném než o hosteskách a já nemám rázem ráda všechny hostesky. Nechci někoho nemít ráda. Jenže teď mi přijde zpráva, že hosteskám ukázal fotku naší dcery, když ho balily.

Jestli jste některá na počátku vztahu s výrazně mladším mužem, rozmyslete si to dobře. Znovu opakuji jako na začátku, milenecký vztah si užijte, ale nic vážnějšího, jinak zapláčete. I kdybyste měly všemožné úpravy zevnějšku, mládí se nevyrovnáte/me. V tomto případě neexistují dobré konce. Že jste si četly články na internetu, kde to perfektně funguje i s velkými rozdíly? I já si je četla. Povzbuzovaly mě. Jak jsou na tom jejich autoři asi dnes? Zamilovala jsem se do jeho doteků, polibků, záplavy krásných slov. Pořád chtěl být se mnou, všechno se mnou sdílel, pomáhal mi, podporoval mě, posílal mi zprávu za zprávou, plánoval naši budoucnost a nejvíce se těšil, že až se rozvedu, zasnoubí se se mnou (protože vdávat já se již nechci). Vše je dnes jinak. Jenže já se opravdu zamilovala a jeho baví už jen mi ubližovat. Co teď?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama